Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Сет за нега на секој тип на кожа

Пакување: 525 мл
Шифра на артиклот: 00032С
Со купување на овој производ добивш 23 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 23 поени.  

Опис

Сетот содржи:

  • Балзам за усни shea масло 4,8 г
  • 2 во 1 мицеларна вода 200 ml
  • Експрес отстранувач наа шминка околу очи 200 ml
  • Рure calmille крема за лице&тело 125 ml
  • Златно бел несесер 

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи