Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Сет за матирање на лицето и против акни

Сет за нега на лице кој ги стеснува порите, го контролира сјајот и се бори со неправилностите на кожата.
Шифра на артиклот: 00028С
Со купување на овој производ добивш 24 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 24 поени.  

Опис

Сетот содржи:

  • Прочистувачки гел за миење 125 ml
  • Ѕebo pure гел крема zero defau
  • Ѕebo pure сос целна нега против неправилности
  • Златно бел несесер 

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи