Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Појака и поотпорна коса

Посилна и погуста коса, полна со виталност.
Пакување: 405 мл
Шифра на артиклот: 98437С
Со купување на овој производ добивш 27 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 27 поени.  

Опис

Сетот содржи;

Шампон против опаѓање и за зајакнување на косата 300 мл

Специјално формулиран без сулфати* за безживотна и ослабена коса, шампонот за зајакнување на густината на косата нежно го мие и го стимулира скалпот во комбинација со масажа.

Серум за зајакнување на скалпот и косата 75 ml

Женшенот ја зајакнува косата во коренот. Косата веднаш станува поисполнета, секој ден поотпорна, поубава и ја враќа силата и густината. Нанесете 2 до 3 пати неделно, во мали количини, на претходно разделена и чиста коса со прецизниот врв. Масирајте со кружни движења додека целосно не се впие. Не плакнете.

Мини универзален билен балзам 30 мл

Повеќенаменскиот балзам кој што не се плакне регенерира косата. Косата е нахранета и обновена до врвовите, помека и поеластична. На влажна коса: Ја храни и го олеснува стилизирањето. На сува коса: Обезбедува мекост и контрола на разлетувањето. Како ноќна нега: интензивно обновува 8H *

Украсна вреќичка

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи