Скокни до информацијата за производот
1 од 3

Патен сет за чистење на лице

Сет за чистење на лице со мини производи, идеален за патување.
Пакување: 1 ком
Шифра на артиклот: 82658
Со купување на овој производ добивш 10 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 10 поени.  

Опис

Сетот содржи:

Несесер
Пинцета
Ултра свеж гел за чистење лице 50 ml
Ултра хидратантна 2 во 1 мицеларна вода 50 ml
Двофазен отстранувач на шминка за пределот околу очите 50 ml

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи