Скокни до информацијата за производот
1 од 3

КИСЕЛИНА ЗА МАСНА КОСА

Сеуште нема рецензии
Пакување: 150 мл
Шифра на артиклот: 61096
Со купување на овој производ добивш 6 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 6 поени.  

Состојки

AQUA/WATER/EAU•LAURETH-10•ACETUM/VINEGAR/VINAIGRE•LACTIC ACID•PARFUM/FRAGRANCE•STEARAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE•ZINC GLUCONATE•FRUCTOOLIGOSACCHARIDES•CETRIMONIUM CHLORIDE•CITRONELLOL•INULIN•GLYCERIN•CITRIC ACID•URTICA DIOICA (NETTLE) LEAF EXTRACT 10160v0

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи