Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Гел за туширање зимско личи

Уживајте во слаткиот мирис на зимското личи и неговите овошни ноти.
Пакување: 400 мл
Шифра на артиклот: 99293
Со купување на овој производ добивш 2 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 2 поени.  

Опис

Гелот за капење и туширање без сулфати нежно ја чисти кожата со својата растителна основа, почитувајќи ја нејзината природна хидратација. Дерматолошки тестирано.

pH неутрална.

Упатство за употреба: Нанесете на влажна кожа на телото, нежно масирајте и потоа добро исплакнете. Како целосна рутина за нега на телото, користете пилинг за тело до 2 пати неделно, по што ви предлагаме обилна примена на хидратантен лосион за тело.

Наша посветеност

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи