Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Балзам за усни со shea путер и сладок бадем

Хранлив балзам за усни со shea путер и мирис на слатки бадеми.
Сеуште нема рецензии
Пакување: 5 гр
Шифра на артиклот: 19558
Со купување на овој производ добивш 3 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 3 поени.  

Опис

Со 98% состојки од природно потекло и текстура која лесно се топи, за хидрирани, нахранети и пополни усни.

Упатство за употреба: Нанесете онолку често колку што имате потреба.

Наша посветеност

Активна состојка

Шеа путер

Нашите истржувачи одбраа Shea масло поради неговите исклучително негувачки и обновувачки својства. Ја смирува сувата кожа, овозможувајќи и моментално олеснување. Shea е органски производ и се одгледува во западна Африка.
Откриј
Нашите истржувачи одбраа Shea масло поради неговите исклучително негувачки и обновувачки својства. Ја смирува сувата кожа, овозможувајќи и моментално олеснување. Shea е органски производ и се одгледува во западна Африка.

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи