Барај: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

 


Филтер




Редослед
Пронајдено : 14 резултат Производи по страна:


БОГАТ ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО  150ml

Бескрајно мека кожа благодарение на богатиот пилинг од лимитираната колекција!

НОВО
50
285,00 ден
569,00 ден



БОГАТ ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО 150ml

Овој кремаст пилинг збогатен со shea масло нежно ги отстранува мртвите клетки од кожата.

НОВО
20
487,00 ден
609,00 ден



БИЛЕН ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО  150ml

Овој ултра топив пилинг збогатен со семки од кајсија природно ги отстранува мртвите клетки од кожата.

НОВО
20
487,00 ден
609,00 ден



DETOX ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО  150ml

Овој кремаст пилинг збогатен со билен јаглен природно ги отстранува мртвите клетки од кожата.

НОВО
20
487,00 ден
609,00 ден



ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО  MIDNIGHT BERRIES 150ml

Ефикасен пилинг од семки од кајсија во комбинација со овошно, мирисливи, црвени бобинки.

НОВО
50
265,00 ден
529,00 ден



SET WINTER APPLE

4 мини производи од лимитираната колекција во неодоливо пакување за незаборавно празнично чувство.

НОВО
50
410,00 ден
819,00 ден



МАСЛЕН ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО MONOI 150ml

Двофазен пилинг за блескав тен

НОВО


СЕТ KARITE

За прекрасно негувана и нахранета коса.

НОВО
20
719,00 ден
899,00 ден



DETOX ПИЛИНГ ЗА СКАЛПОТ 150мл

Пилинг за скалп збогатен со екстракт од семки од моринга кој ги отстранува нечистотиите, го намалува мастењето на косата и го прочистува скалпот.

НОВО


ПОЛИРАЧКИ ПИЛИНГ ЗА СТАПАЛА 75мл

Формула збогатена со органска лаванда за мазни и меки стапала.



Detox пилинг за миење, 125мл

Detox пилинг за длабинско  чистење на кожата.



ПРОЧИСТУВАЧКИ ПИЛИНГ 75мл

Прочистувачки пилинг со микро зрнца од семки од кајсија кој го намалува вишокот на себум, ги намалува порите и ги отстранува нечистотиите и мртвите клетки.



3 ВО 1 ГЕЛ ЗА МИЕЊЕ, ПИЛИНГ И ПРОТИВ МИТЕСЕРИ  125мл

Благодарение на микро зрнцата  од семки од кајсија, овој 3 во 1 гел за миење, пилинг и нега против митесери темелно ја чисти кожата без да ја исуши.

20
519,00 ден
649,00 ден



ГЕЛ ПИЛИНГ ЗА БЛЕСКАВОСТ   75мл

Гел со микро зрнца од бамбус кој ги отстранува мртвите клетки и нечистотиите од кожата, за нормална и комбинирана кожа.

1