СЕТ WINTER APPLE & KARITE: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

СЕТ WINTER APPLE & KARITE            

 

СЕТ  WINTER APPLE & KARITE

Сетот содржи;
Обновувачки лосион за тело200ml 
+Гел за туширање 200ml
+Балзам за усни  4.8g
+Украсна амбалажа* ГРАТИС

Обновувачки лосион
Активна билка:  shea масло
Нашите истражувачи на Cosmetique Vegetale одбраа shea масло поради неговите хранливи и обновувачки својства. Ја смирува сувата кожа и и овозможува пријатно чувство. Збогатена со shea масло од органско потекло во Западна Африка.

Гел за туширање & балзам за усни
МИРИСЛИВИ НОТИ: ЈАБОЛКО, ЦИМЕТ
Сладок гурмански мирис на печено јаболко и цимет
Нашата градина е волшебна...
За време на празниците, покрај целото спокојство, нашата градина е преполна со чуда и животи.
Отворете ја оградата, зачекорете во нашата градина и откријте ги сите богатства кои ги крие...

*Сликата од украсната амбалажа е илустративен пример и може да варира во зависност од моменталната залиха.

 

СЕТ  WINTER APPLE & KARITE

Нахранета, обновена и смирена кожа, обвиена со сладок мирис на печени јаболка и цимет.

Шифра на артиклот: 99896С  -  Пакување: 400,00 мл  -  Цена за 100 мл: 205,50 ден

15
822,00 ден
967,00 ден


Бесплатна достава со нарачка поголема од 999 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка


Производите се исто така достапни и во продавниците