КОСА МАСЛО КОКОС ЗА КОСА150мл: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

КОСА МАСЛО КОКОС ЗА КОСА150мл            

 

Богато хранливо масло за коса од кокос 150 ml

Масло кое не се мие во богата формула, за нега на многу сува и виткана  коса. 

- Органско кокосово масло, кое длабински го храни коренот. 
- Резултати: заштитена и убава коса, дисциплинирани локни. 

Плус +: Ултра-чувствително масло кое лесно се впива во косата, со мирис кој предизвикува зависност. Без силикони, за природно чувство на косата. 

Употреба:
Нанесете една до две пумпица по должина на косата се до врвовите, избегнувајќи го коренот. Да не се мие. 

Или користете по желба:
На влажна коса пред стилизирање: ја штити косата од сушење и го олеснува обликувањето. 
На сува коса, како завршен ефект: и овозможува сјај на косата и ги контролира локните.

Анкета од задоволни купувачи:
90% потврдија дека косата е нахранета
88% потврдија дека косата е заштитена од сушење
88% потврдија дека косата е сјајна
85% потврдија дека косата еластична

*Кориснички тест со 102 жени

 

Богато хранливо масло за коса од кокос 150 ml

Многу богата хранлива нега

Шифра на артиклот: 91568  -  Пакување: 150,00 мл  -  Цена за 100 мл: 424,00 ден

35
636,00 ден
979,00 ден


Бесплатна достава со нарачка поголема од 999 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка


Производите се исто така достапни и во продавниците