НГ СЕТ КАРИТЕ-гел&лосион&пилинг: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

НГ СЕТ КАРИТЕ-гел&лосион&пилинг            

 

СЕТ KARITE

Овој сет од 3 мини производи за обновување на кожата е се што ви е потребно за празничното патување.
Производи за обновување на сува кожа збогатена со shea масло, за пријатно чувство на вашата кожа.
Нахранета, обновена и смирена, дури и најсувата кожа може да биде блескава!
Резултат: кожата е мазна, мека и видливо блескава.

Сетот содржи;
-Богат лосион за туширање 30ml
-Обновувачки лосион за тело 30ml
 -Богат пилинг за тело 30ml  

 

СЕТ KARITE

За прекрасно негувана и нахранета коса.

Шифра на артиклот: 78282  -  Пакување: 90,00 мл  -  Цена за 100 мл: 798,89 ден

20
719,00 ден
899,00 ден


Бесплатна достава со нарачка поголема од 999 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка


Производите се исто така достапни и во продавниците