EDT MONOI VAGUE d'ETE 100ml: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

EDT MONOI VAGUE d'ETE 100ml            

 

EAU DE TOILETTE MONOI VAGUE d'ETE 100ml

Толку многу летни спомени оживуваат со овој мирис.
Наша преданост:
• Билен алкохол (77%)
• Формулата содржи повеќе од  94% состојки со природно потекло
• Дерматолошки тестирано
• Стакленото шишенце може да се рециклира 

Горни ноти: цвет од тиара
Средни ноти: гарденија, масло Monoi 
Базни ноти: ванила

СОСТАВ:
ALCOHOL•AQUA/WATER/EAU•PARFUM/FRAGRANCE•BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE•BENZYL ALCOHOL•LINALOOL•AMYL CINNAMAL•BENZYL BENZOATEVCINNAMYL ALCOHOL•COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL•GARDENIA TAITENSIS FLOWER EXTRACT•TOCOPHEROL•10327v0

 

EAU DE TOILETTE MONOI VAGUE d'ETE 100ml

Почувствувајте го милувањето на сонцето на вашата кожа, прекрасната топлина на летото, чувството на топлиот песок измешан со свежината на водата на стапалата.

Шифра на артиклот: 77312  -  Пакување: 100,00 мл  -  Цена за 100 мл: 1.015,00 ден

20
1.015,00 ден
1.269,00 ден


Бесплатна достава со нарачка поголема од 999 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка


Производите се исто така достапни и во продавниците