@SOLAIRE-ANTI AGE НЕГА ЗА ЛИЦЕ SPF30 40: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

@SOLAIRE-ANTI AGE НЕГА ЗА ЛИЦЕ  SPF30 40            

 

ANTI AGE НЕГА ЗА ЛИЦЕ  SPF 30 40мл

Кожата е ефикасно заштитена од UVA / UVB зраците како и зраците на стареење предизвикани од сонцето.
Ја измазнува, штити и хидрира кожата.
Кожата е ефикасно заштитена од UVA / UVB зраците како и зраците на стареење предизвикани од сонцето. Интензивно хидрирана, кожата е мазна, еластична и затегната. Оваа течна формула против стареење не остава леплива трага и ефикасно ја штити кожата од оштетување и знаците на стареење предизвикани сонцето.

ПРИМЕНА
Нанесете на целото лице и вратот. Избегнувајте го пределот околу очите. Повторно нанесете секој пат кога сте изложени на сонце, после капење, по бришење или потење. Намалената количина на производот ја намалува и заштитата. Претераното излегување на сонце , иако користите крема за сончање може да биде опасно по здравјето.
  Заштита SPF30: формула дизајнирана за најинтензивните жени.

АКТИВНА БИЛНА СОСТОЈКА: ERUNGIUM
Ја подобрува способноста на кожата  да се подготви, заштити  и регенерира , а истовремено да го искористи најдоброто од сонцето. 

 

ANTI AGE НЕГА ЗА ЛИЦЕ  SPF 30 40мл

Нанесете на целото лице и вратот. Избегнувајте го пределот околу очите. Повторно нанесете секој пат кога сте изложени на сонце.

Шифра на артиклот: 70900  -  Пакување: 40,00 мл  -  Цена за 100 мл: 2.847,50 ден


Бесплатна достава со нарачка поголема од 999 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка


Производите се исто така достапни и во продавниците