СЕТ MIDNIGHT BERRIES BASIC: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

СЕТ MIDNIGHT BERRIES BASIC            

 

СЕТ  MIDNIGHT BERRIES BASIC

Сетот содржи:
Гел за туширање  200ml
+Крема за раце  75ml 
+Балзам за усни  4.8g
+Украсна амбалажа* ГРАТИС

Наша предност:
• 92% состојки од природно потекло 
• Веган 
• Шишенце кое може да се рециклира и содржи 25% рециклирачка пластика.

МИРИСЛИВА НОТА: БРУСНИЦА, ЦРНА РИБИЗЛА
Сладок мирис кој ќе ве освежи благодарение на слатко-црвените бобинки.
Нашата градина е волшебна...
За време на празниците, покрај целото спокојство, нашата градина е преполна со чуда и животи.
Отворете ја оградата, зачекорете во нашата градина и откријте ги сите богатства кои ги крие...

*Сликата од украсната амбалажа е илустративен пример и може да варира во зависност од моменталната залиха.

 

СЕТ  MIDNIGHT BERRIES BASIC

Ќе ве освојат овошно мирисливите црвени бобинки во кои може да уживате секој ден.

Шифра на артиклот: 61574С  -  Пакување: 275,00 мл  -  Цена за 100 мл: 196,73 ден

15
541,00 ден
637,00 ден


Бесплатна достава со нарачка поголема од 999 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка


Производите се исто така достапни и во продавниците