МОЛИВ ЗА ОЧИ ВОДООТПОРЕН 05 ЗЕЛЕНА 0,3г: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

МОЛИВ ЗА ОЧИ ВОДООТПОРЕН 05 ЗЕЛЕНА 0,3г            

 

ВОДООТПОРНО МОЛИВЧЕ ЗА ОЧИ 05 ЗЕЛЕНА   0,3 g

Водоотпорно моливче за очи, кое ги истакнува очите со својата ултра интензивна боја.

Веганска формула која содржи 100% состојки од природно потекло* и ви овозможува водоотпорна постојаност во текот на 24 часа. Дополнително: острилка на крајот на  моливчето.


Достапно во 5 природни нијанси.
Совет за примена: Истакнете ја горната или долната линија на трепките со повлекување на тенка црта од внатрешниот кон надворешниот агол на окото. Водоотпорното моливче исто така може да се нанесе на внатрешната линија на трепките за поинтензивен ефект.

* Формулирано од 99,4% состојки од природно потекло.

 

ВОДООТПОРНО МОЛИВЧЕ ЗА ОЧИ 05 ЗЕЛЕНА   0,3 g

За интензивно истакнати очи

Шифра на артиклот: 58772  -  Пакување: 0,30 гр  -  Цена за 100 гр: 142.666,67 ден

35
428,00 ден
659,00 ден


Бесплатна достава со нарачка поголема од 999 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка


Производите се исто така достапни и во продавниците