EDP Autour de minuit 100ml: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

EDP Autour de minuit 100ml            

 

EAU DE PARFUM AUTOUR DE MINUIT 100мл

Eau de Parfum Autour de Minuit е сензуален, симпатичен мирис, кој создава заводлива, интензивна зависност. Ирисот е обликуван на тој начин што ја открива својата таинственост и зависност, додека ветиверот создава длабока и софистицирана база.

Под темно синото ѕвездено  небо  Eau de Parfum Autour de Minuit ви овозможува ноќ полна со таинственост и изненадување.

Наша предност:
-Капаче изработено од рециклирачка пластика
-Шишенце и кутија кои може во потполност да се рециклираат
-Произведено во Франција

МИРИСЛИВИ НОТИ:  Ирис, мандарина, пачоли, ветивер

 

EAU DE PARFUM AUTOUR DE MINUIT 100мл

Победете ја ноќта

Шифра на артиклот: 45871  -  Пакување: 100,00 мл  -  Цена за 100 мл: 1.721,00 ден

30
1.721,00 ден
2.459,00 ден


Бесплатна достава со нарачка поголема од 999 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка


Производите се исто така достапни и во продавниците