RICHE CREME РЕГ. НЕГА ЛИМ. ИЗДАНИЕ 75мл: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

RICHE CREME РЕГ. НЕГА ЛИМ. ИЗДАНИЕ 75мл            

 

ЛИМИТИРАНА ИНТЕНЗИВНА РЕГЕНЕРАТИВНА НЕГА  RICHE CREME 75 ml

Посакувате нахранета и регенерирана кожа? Тогаш за вас е Riche Creme  интензивната регенеративна  крема против брчки со 30 драгоцени масла и масло од 1000 рози.

- Ден по ден, брчките се измазнети, а кожата е еластична и пријатна.
-  По првиот месец кожата е нахранета и регенерирана.

Нејзината мека, кремаста текстура ја омекнува кожата. 

Плус: еко дизајнирано шишенце.

ПРИМЕНА
Нанесете секое утро и вечер на цело лице и нежно масирајте од внатрешноста на лицето кон надвор.

Дерматолошки тестирано.

Активна билка: 30 драгоцени масла
Истражувачите на Cosmetique Vegetale одбраа 30 драгоцени масла со својства против стареење. Овие масла се збогатено со плус уште едно масло, масло од 1000 рози кое ја поттикнува регенерацијата на клетките*.
*Ин витро тест.

 

ЛИМИТИРАНА ИНТЕНЗИВНА РЕГЕНЕРАТИВНА НЕГА  RICHE CREME 75 ml

Интензивно ја негува кожата

Шифра на артиклот: 38394  -  Пакување: 75,00 мл  -  Цена за 100 мл: 2.220,00 ден

30
1.665,00 ден
2.379,00 ден


Бесплатна достава со нарачка поголема од 999 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка


Производите се исто така достапни и во продавниците