СЕТ RICHE CREME ЛИМИТИРАНО ИЗДАНИЕ: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

СЕТ RICHE CREME ЛИМИТИРАНО ИЗДАНИЕ            

 

RICHE CREME СЕТ ЛИМИТИРАНО ИЗДАНИЕ

Посакувате интензивно нахранета и регенерирана кожа? Тогаш за вас е сетот Riche Creme за нега на лице збогатена со 30 драгоцени масла и 1000 роза.

- Ден по ден, брчките се измазнети, а кожата е еластична и пријатна.
- По првиот месец, кожата е нахранета и регенерирана.
Сетот содржи:
-Дневна крема 50 мл+
-Ноќна крема 50 мл+
-Интензивна регенеративна крема лимитирано издание 75мл+
-Украсна памучна вреќичка

 

RICHE CREME СЕТ ЛИМИТИРАНО ИЗДАНИЕ

Интензивно негувана и нахранета кожа

Шифра на артиклот: 38394С  -  Пакување: 175,00 мл  -  Цена за 100 мл: 2.274,01 ден

36
3.979,52 ден
6.218,00 ден


Бесплатна достава со нарачка поголема од 999 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка


Производите се исто така достапни и во продавниците