ТЕЛО БАЛЗАМ ЗА ТУШИРАЊЕ-СУВА КОЖА 200МЛ: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ТЕЛО БАЛЗАМ ЗА ТУШИРАЊЕ-СУВА КОЖА 200МЛ            

 

БОГАТ БАЛЗАМ ЗА ТУШИРАЊЕ ЗА МНОГУ СУВА КОЖА 200мл

Со повеќе од 2/3 билно масло, овој течен балзам со богата текстура ја ослободува кожата од затегнување.
Туширањето станува вистинска нега, за добро нахранета и негувана кожа.

Активна билка:  shea масло

Нашите истражувачи на Cosmetique Vegetale одбраа shea масло поради неговите хранливи и обновувачки својства. Ја смирува сувата кожа и и овозможува пријатно чувство. Збогатена со shea масло од органско потекло во Западна Африка.

Плус: Богат балзам кој и овозможува на кожата пријатно чувство по туширањето.
Убавина на жената & природата
0% минерални масла, бои и парабени.
*Во споредба со старото пакување
Активна билка:  shea масло

Нашите истражувачи на Cosmetique Vegetale одбраа shea масло поради неговите хранливи и обновувачки својства. Ја смирува сувата кожа и и овозможува пријатно чувство. Збогатена со shea масло од органско потекло во Западна Африка.

 

БОГАТ БАЛЗАМ ЗА ТУШИРАЊЕ ЗА МНОГУ СУВА КОЖА 200мл

Балзам за туширање за многу сува кожа кој содржи органско shea масло и повеќе од 2/3 билно масло. Ја ослободува кожата од затегнување по туширањето.

Почитувани, посакуваниот производ во овој момент не може да се нарача. Ви благодариме за разбирањето!


Бесплатна достава со нарачка поголема од 999 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка


Производите се исто така достапни и во продавниците