НГ УЛТРА БОГАТ БАЛЗАМ ЗА ТУШИРАЊЕ 200ml: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

НГ УЛТРА БОГАТ БАЛЗАМ ЗА ТУШИРАЊЕ 200ml            

 

УЛТРА БОГАТ БАЛЗАМ ЗА ТУШИРАЊЕ 200ml

Со повеќе од 2/3 ботанички масла, овој богат балзам за туширање со својата хранлива и топива текстура ја ослободува кожата од затегнатост.
Туширањето станува вистинска нега за телото за пријатно и нахранета кожа. 

Плус +: Исклучително богата текстура на балзамот  за туширање за пријатно чувство под тушот. 

Активна билка:  shea масло
Нашите истражувачи на Cosmetique Vegetale одбраа shea масло поради неговите хранливи и обновувачки својства. Ја смирува сувата кожа и и овозможува пријатно чувство. Збогатена со shea масло од органско потекло во Западна Африка.

СОСТОЈКИ
HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL•AQUA/WATER/EAU•AMMONIUM LAURYL SULFATE•SODIUM COCOAMPHOACETATE•ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE•BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER•CITRIC ACID•DECYL GLUCOSIDE•PARFUM/FRAGRANCE•TOCOPHERYL ACETATE•2216v0

 

УЛТРА БОГАТ БАЛЗАМ ЗА ТУШИРАЊЕ 200ml

Ваш омилен богат балзам за туширање во оваа лимитирана колекција.

Шифра на артиклот: 00776  -  Пакување: 200,00 мл  -  Цена за 100 мл: 92,50 ден

50
185,00 ден
369,00 ден


Бесплатна достава со нарачка поголема од 999 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка


Производите се исто така достапни и во продавниците