НОВОГОДИШНА КОЛЕКЦИЈА: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

 

Редослед Производи по страна:


НГ КРЕМА ЗА ТУШ.EXTRAORDINARY SHEA 200 M

Богат балзам за туширање за многу сува кожа во лимитирано издание.

НОВО
50
205,00 ден
409,00 денНГ СЕТ МИНИ ГЕЛОВИ ЗА ТУШИРАЊЕ 6X50ML

Под тушот релаксирајте се со 6 различни мириси зависно од вашето расположение.

НОВО
20
655,00 ден
819,00 денНГ БАЛЗАМ ЗА УСНИ GOURMET BLACKBERRY 4.8

Балзам за усни со сладок гурмански мирис на капина

НОВО
50
100,00 ден
199,00 денНГ КРЕМА ЗА РАЦЕ GOURMET BLACKBERRY 30 M

Хидрирани и меки раце, обвиени со сладок мирис на капина.

НОВО
50
60,00 ден
119,00 денНГ МАСЛЕН ПИЛИНГ GOURMET BLACKBERRY 150

Ја прави кожата мазна и прекрасно мирислива.

НОВО
50
285,00 ден
569,00 денНГ БАЛЗАМ ЗА УСНИ MELTING ORANGE 4.8 G

Балзам за усни со сладок мирис на портокал и чоколадо.

НОВО
50
100,00 ден
199,00 денНГ КРЕМА ЗА РАЦЕ MELTING ORANGE 30 ML

Хидрирани и меки раце, обвиени со сладок мирис.

НОВО
50
60,00 ден
119,00 денНГ МАСЛЕН ПИЛИНГ MELTING ORANGE 150 ML

Ја прави кожата мазна и прекрасно мирислива.

НОВО
50
285,00 ден
569,00 денНГ МАСЛО ЗА ТЕЛО АРГАН РОЗА 150 ML

Нежно чувство и мирислива хидратација

НОВО
50
305,00 ден
609,00 денНГ КРЕМАСТ ШАМПОН EXTRAORDINARY SHEA 150

Обновувачки шампон за сува и оштетена коса во лимитирано издание.

НОВО
50
160,00 ден
319,00 ден

1