ИДЕИ ЗА ПОДАРОЦИ И НОВИТЕТИ: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ИДЕИ ЗА ПОДАРОЦИ И НОВИТЕТИ

Пронајден(о) е 103  производ(и)
Редослед Производи по страна:


18
2.188,00 ден
2.668,00 денFILLER VЕGЕTAL КОНЦЕНТРИРАН СЕРУМ 30 мл

Кожата е хидрирана, свежа и затегната

НОВО
30
1.336,00 ден
1.909,00 денНГ СЕТ МИНИ АРГАН/РОЗА

Твоите омилени производи со мирис на арган и роза во соодветно пакување.

НОВО


FILLER VЕGЕTAL ДНЕВНА КРЕМА 50 мл

За цврста кожа со помалку брчки

НОВО
30
1.161,00 ден
1.659,00 денFILLER VЕGЕTAL НОЌНА КРЕМА 50 мл

Кожата е цврста и мазна

НОВО
30
1.161,00 ден
1.659,00 денFILLER VЕGЕTAL НЕГА ОКОЛУ ОЧИ 14 мл

Кожата околу очите е хидрирана, затегната и измазнета.

НОВО
30
1.028,00 ден
1.469,00 денFILLER VЕGЕTAL ИНТЕНЗИВЕН ТРЕТМАН 75 мл

Кожата е измазнета и затегната.

НОВО


СЕТ Bois de sauge

Почувствувајте ја силата на ветрот и ценете ја тишината на големите отворени простори.

35
2.247,00 ден
3.457,00 денEDP BLOOM IN LOVE 50 ml

Шири љубов околу себе

НОВО
30
1.854,00 ден
2.649,00 денНГ ЛОСИОН ОБН. WONDERFUL SHEA 200 ML

Ја обновува сувата кожа и интензивно ја негува.

НОВО


СЕТ Wonderful Shea

Откријте го обновувачкото богатство на shea путерот.

НОВО
15
1.340,00 ден
1.576,00 денНГ ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ WONDERFUL SHEA 200 ML

Ја негува и ја храни кожата под тушот

НОВО


НГ ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО WONDERFUL SHEA 150 ML

Пилинг за тело кој и овозможува на кожата мекост и еластичност.

НОВО


НГ ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ MILKY ALMONDS 400 ML

Смирувачка купка и гел за туширање со нежен мирис на бадем.

НОВО


СЕТ Milky Almonds premium

Пријатен и млечен мирис кој ја поттикнува сладоста на бадемите.

НОВО
15
2.335,00 ден
2.747,00 денНГ КОНЦ. ГЕЛ MILKY ALMONDS 100 ML

Смирувачки гел за туширање со нежен мирис на бадем

НОВО


СЕТ Milky Almonds basic

Уживајте во пријатен момент на релаксација благодарение на смирувачкиот, млечен мирис на бадеми.

НОВО
15
1.066,00 ден
1.254,00 денLOVE MY PLANET ШАМПОН ТВРД ЗА МАСНА КОСА

Ја прочистува и детоксицира косата.

НОВО


НГ ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ JUICY BERRIES 400 ML

Кожата е нежно чиста и обвиена со нежен мирис.

НОВО


СЕТ Juicy Berries premium

Совршена идеја за подарок за саканата личност или за себе!

НОВО
15
2.335,00 ден
2.747,00 денНГ КОНЦ. ГЕЛ JUICY BERRIES 100 ML

Кожата е нежно чиста и обвиена со нежен мирис.

НОВО


СЕТ Juicy Berries bacic

Овој Божиќ уживајте во пенливиот мирис на брусница.

НОВО
15
1.066,00 ден
1.254,00 денНГ ТЕЧЕН САПУН MILKY ALMONDS 190 ML

Гел за миење раце со мирис на бадем.

НОВО


СЕТ Milky Almonds fancy

Кремаст и пријатен мирис на бадем

НОВО
15
1.576,00 ден
1.853,00 денНГ ТЕЧЕН САПУН JUICY BERRIES 190 ML

Гел за миење раце со сладок мирис на брусница.

НОВО


СЕТ Juicy Berries fancy

Мека кожа обвиена со пенливиот мирис на брусница

НОВО
15
1.576,00 ден
1.853,00 денСЕТ СЕ ШТО МУ ТРЕБА

Сет од четири неопходни производи за вашиот маж.

16
1.550,00 ден
1.845,00 денНГ КРЕМА ЗА РАЦЕ MILKY ALMONDS 30 ML

За пријатно меки, хидрирани раце со нежен мирис на бадем.

НОВО


НГ КРЕМА ЗА РАЦЕ JUICY BERRIES 30 ML

За пријатно меки, хидрирани раце кои мирисаат на слатка брусница.

НОВО


НГ БАЛЗАМ ЗА УСНИ MILKY ALMONDS 4,8 G

Балзам за усни со нежен мирис на бадем за совршено негувани усни.

НОВО


НГ БАЛЗАМ ЗА УСНИ JUICY BERRIES 4,8 G

Балзам  за негувани усни со сладок мирис на брусница.

НОВО


НГ ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО MILKY ALMONDS 150 ML

Ефикасен пилинг за тело со нежен мирис на бадем.

НОВО


НГ ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО JUICY BERRIES 150 ML

Ефикасен пилинг за тело со сладок мирис на брусница.

НОВО


НГ МИРИСЛИВА ВОДИЧКА MILKY ALMONDS 100 M

Лесен мирислив спреј кој го обвива телото и косата со нежен мирис на бадем.

НОВО


НОВО
15
1.270,00 ден
1.494,00 денMONOI МИРИСЛИВА ВОДИЧКА 125 мл

Повторно откријте го пријатното сончево лето.

НОВО


MONOI КРЕМА ЗА РАЦЕ 30 мл

За хидрирани и нежно мирисливи раце.

НОВО


НГ МИРИСЛИВА ВОДИЧКА JUICY BERRIES 100 M

Телото и косата мирисаат прекрасно нежно.

НОВО


СЕТ Juicy Berries must have

Вкусниот мирис на овој Божиќ!

НОВО
15
1.270,00 ден
1.494,00 денMONOI КОНЦ. ГЕЛ ЗА КОСА И ТЕЛО 100 мл

Концентриран гел за тело и коса со заводлив  Monoi мирис

НОВО


СЕТ RICHE CREME ЛИМИТИРАНО ИЗДАНИЕ

Интензивно негувана и нахранета кожа

36
4.031,00 ден
6.298,00 денСЕТ СЕ ШТО МИ ТРЕБА

За секој ден или патување, два неопходни производи за него.

16
1.157,00 ден
1.377,00 денНГ ЕДТ MY SHINY VANILLA 100 ML

Мирис на ванила со кој се чувствувате обвиени во сладост и со радост го очекувате Божиќ.

НОВО


СЕТ My Shiny Vanilla

Скапоцено дуо, тоалетна вода и пилинг со масло, идеален подарок за љубителите на ванила.

НОВО
15
1.503,00 ден
1.769,00 денANTI AGE GLOBAL ФЛУИД ПРОТИВ ДАМКИ SPF30

Веднаш по првото нанесување кожата е заштитена од  UVA/UVB зраци.

НОВО