Благи гелови за туширање: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Благи гелови за туширање

Пронајден(о) е 15  производ(и)
Редослед Производи по страна:


PLAISIRS 3 ГЕЛ/ТУШ ПРАСКА/АНАСОН 400 мл

За вистинско уживање при туширањетоPLAISIRS 3 ГЕЛ/ТУШ ПРАСКА/АНАСОН 200 мл

За вистинско уживање при туширањетоТЕЛО КРЕМА ЗА ТУШИРАЊЕ БИО ЗОБ 200 ml

Со повеќе од 2/3 билно масло, богатата и хранлива фомула на оваа крема за туширање ја штити вашата кожа од сушење.

НОВО
20
359,00 ден
449,00 денНГ PLAISIRS СЕТ ГЕЛОВИ ЗА ТУШИРАЊЕ 6*50м

Уживајте во туширањето благодарение на 6-те различни мириси, зависно од вашето расположение.

НОВО
20
655,00 ден
819,00 денНГ ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ MIDNIGHT BERRIES 200м

Овошен мирис со слатко киселкасти ноти од црвени бобинки кои ќе ви овозможат уживање под тушот.

НОВО
50
100,00 ден
199,00 денНГ СЕТ КАРИТЕ-гел&лосион&пилинг

За прекрасно негувана и нахранета коса.

НОВО
20
719,00 ден
899,00 денMONOI ГЕЛ ЗА КОСА И ТЕЛО 200 мл

Бидејќи Monoi, Yves Rocher и вие имате долга прикаска, одбравме автентично Monoi масло.MONOI ГЕЛ ЗА КОСА И ТЕЛО 400 мл

Бидејќи Monoi, Yves Rocher и вие имате долга прикаска, одбравме автентично Monoi масло.

НОВО


НГ ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ MIDNIGHT BERRIES 400м

Овошен мирис со слатко киселкасти ноти од црвени бобинки кои ќе ви овозможат уживање под тушот.

НОВО
50
145,00 ден
289,00 денНГ ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ WINTER APPLE 200мл

Гурманскиот мирис на печено јаболко ќе ви овозможи вистинско уживање под тушот.

НОВО
50
100,00 ден
199,00 денНГ ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ WINTER APPLE 400мл

Гурманскиот мирис на печено јаболко ќе ви овозможи вистинско уживање под тушот.

НОВО
50
145,00 ден
289,00 денТЕЛО БАЛЗАМ ЗА ТУШИРАЊЕ-СУВА КОЖА 200МЛ

Балзам за туширање за многу сува кожа кој содржи органско shea масло и повеќе од 2/3 билно масло. Ја ослободува кожата од затегнување по туширањето.HAMMAMELIS ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ 400ml

Овој благ гел за туширање е совршен за целото семејство. Неговата формула без сулфати* збогатена со органски хамамелис нежно ја чисти и смирува кожата по туширањето.

20
391,00 ден
489,00 денHAMMAMELIS LOW ГЕЛ/ТУШ.БЕЗ ПЕНА 200ml

Овој гел во крема за туширање без пена ја штити и негува и најчувствителната кожа. Формула без сулфати*. По туширањето кожата е смирена и еластична.

20
359,00 ден
449,00 денPLAISIRS 3 МАСЛО/ТУШ. АРГАН/ЦВЕТ РУЖА 20

Хранливо масло за туширање со мирис на арган и ружа.

НОВО
1