Пилинзи: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Пилинзи

Пронајден(о) е 9  производ(и)
Редослед Производи по страна:


НГ БОГАТ ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО 150мл

Бескрајно мека кожа благодарение на богатиот пилинг од лимитираната колекција!

НОВО
50
285,00 ден
569,00 ден



ТЕЛО БОГАТ ПИЛИНГ 150мл

Овој кремаст пилинг збогатен со shea масло нежно ги отстранува мртвите клетки од кожата.

НОВО
20
487,00 ден
609,00 ден



ТЕЛО БИЛЕН ПИЛИНГ 150мл

Овој ултра топив пилинг збогатен со семки од кајсија природно ги отстранува мртвите клетки од кожата.

НОВО
20
487,00 ден
609,00 ден



ТЕЛО ДЕТОКС ПИЛИНГ 150мл

Овој кремаст пилинг збогатен со билен јаглен природно ги отстранува мртвите клетки од кожата.

НОВО
20
487,00 ден
609,00 ден



НГ СЕТ MIDNIGHT BERRIES-балзам&крема&пил

4 мини производи од лимитираната колекција во неодоливо пакување за незаборавно празнично чувство.

НОВО
50
410,00 ден
819,00 ден



НГ ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО MIDNIGHT BERRIES 150мл

Ефикасен пилинг од семки од кајсија во комбинација со овошно, мирисливи, црвени бобинки.

НОВО
50
265,00 ден
529,00 ден



НГ ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО WINTER APPLE 150мл

Ефикасен пилинг од семки од кајсија во комбинација со сладок мирис на печено јаболко.

НОВО
50
265,00 ден
529,00 ден



НГ СЕТ WINTER APPLE-балзам&крема&пилинг

4 мини производи од лимитираната колекција во неодоливо пакување за незаборавно празнично чувство.

НОВО
50
410,00 ден
819,00 ден



НГ СЕТ КАРИТЕ-гел&лосион&пилинг

За прекрасно негувана и нахранета коса.

НОВО
20
719,00 ден
899,00 ден

1