НОВИТЕТИ: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

НОВИТЕТИ

Пронајден(о) е 15  производ(и)
Редослед Производи по страна:


НГ ТЕЧЕН САПУН WINTER APPLE 190мл

Гел за чистење раце со гурмански мирис од печено јаболко во кој можете да уживате секој ден.

НОВО
50
145,00 ден
289,00 ден48h ДЕЗОДОРАНС СО БИО МЕНТА 50мл

Овој дезодоранс од органска менат од La Gacilly штити 48 часа од непријатни мириси благодарение на есенцијалните мирисливи масла.

НОВО


48h ДЕЗОДОРАНС СО БИО КАМИЛИЦА 50мл

Овој дезодоранс со органска камилица од La Gacillyja штити  48 часа од непријатните мириси благодарение на својот ефикасен нежен мирис.

НОВО


48h ДЕЗОДОРАНС СО БИО ЕДУЛИС 50мл

Овој дезодоранс со био едулис од  La Gacilly штити во текот на 48 часа од непријатните мириси  благодарение на ултра ефикасниот освежувачки мирис.

НОВО


НГ БОГАТ ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО 150мл

Бескрајно мека кожа благодарение на богатиот пилинг од лимитираната колекција!

НОВО
50
285,00 ден
569,00 денНГ ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО MIDNIGHT BERRIES 150мл

Ефикасен пилинг од семки од кајсија во комбинација со овошно, мирисливи, црвени бобинки.

НОВО
50
265,00 ден
529,00 денНГ PLAISIRS СЕТ ГЕЛОВИ ЗА ТУШИРАЊЕ 6*50м

Уживајте во туширањето благодарение на 6-те различни мириси, зависно од вашето расположение.

НОВО
20
655,00 ден
819,00 денНГ ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ MIDNIGHT BERRIES 200м

Овошен мирис со слатко киселкасти ноти од црвени бобинки кои ќе ви овозможат уживање под тушот.

НОВО
50
100,00 ден
199,00 денНГ СЕТ WINTER APPLE-балзам&крема&пилинг

4 мини производи од лимитираната колекција во неодоливо пакување за незаборавно празнично чувство.

НОВО
50
410,00 ден
819,00 денНГ СЕТ КАРИТЕ-гел&лосион&пилинг

За прекрасно негувана и нахранета коса.

НОВО
20
719,00 ден
899,00 денНГ ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ MIDNIGHT BERRIES 400м

Овошен мирис со слатко киселкасти ноти од црвени бобинки кои ќе ви овозможат уживање под тушот.

НОВО
50
145,00 ден
289,00 денНГ ТЕЧЕН САПУН MIDNIGHT BERRIES 190мл

Гел за чистење раце со овошен мирис од црвени бобинки во кој можете да уживате секој ден.

НОВО
50
145,00 ден
289,00 денНГ ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ WINTER APPLE 200мл

Гурманскиот мирис на печено јаболко ќе ви овозможи вистинско уживање под тушот.

НОВО
50
100,00 ден
199,00 денНГ ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ WINTER APPLE 400мл

Гурманскиот мирис на печено јаболко ќе ви овозможи вистинско уживање под тушот.

НОВО
50
145,00 ден
289,00 денHAMMAMELIS ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ 400ml

Овој благ гел за туширање е совршен за целото семејство. Неговата формула без сулфати* збогатена со органски хамамелис нежно ја чисти и смирува кожата по туширањето.

20
391,00 ден
489,00 ден

1