Коса без сјај: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Коса без сјај

Пронајден(о) е 6  производ(и)
Редослед Производи по страна:


LOVE MY PLANET ШАМПОН ТВРД ЗА СЈАЈ 60г

Помалку пластика, повеќе убавина.LOVE MY PLANET ШАМПОН ТВРД ЗА ОБНОВ. КОС

Помалку пластика, повеќе убавина.КОСА КИСЕЛИНА DETOX ЗА КОСА 150 МЛ

Двојно ги елиминира честичките кои ја загадуваат косата.КОСА ШАМПОН ЗА СЈАЈ 300ml

Шампон за сјај, збогатен со невен, со својство за измазнување. Косата го враќа природниот сјај.КОСА БАЛЗАМ ЗА ИНТЕНЗИВЕН СЈАЈ 200 ml

Балзам за сјај, збогатен со невен, со својство за измазнување. Косата го враќа природниот сјај.

20
255,00 ден
319,00 денКОСА КИСЕЛИНА ЗА СЈАЈНА КОСА 150мл

Оваа киселина од малина   ја прочистува косата и ја ослободува од каменецот и сите нечистотии.

1