Тенка коса: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Тенка коса

Пронајден(о) е 8  производ(и)
Редослед Производи по страна:


КОСА ШАМПОН ЗА ВОЛУМЕН 300ml

Шампон за волумен, збогатен со квиноја која ги задебелува влакната и ги подига од коренот.LOVE MY PLANET ШАМПОН ТВРД ЗА МЕКА КОСА

Помалку пластика, повеќе убавина.КОСА БАЛЗАМ БИЛЕН, ЛЕСЕН 150мл

1 билен балзам – 1000 примени за обновување на тенката коса

40
461,00 ден
769,00 денКОСА ШАМПОН ЗА ПРАВА КОСА 300ml

Дисциплинирана и мазна коса без отежнувањеКОСА БАЛЗАМ ЗА ВОЛУМЕН 200 ml

Балзам за волумен, збогатен со квиноја која ги задебелува влакната и ги подига од коренот.

20
255,00 ден
319,00 денКОСА СПРЕЈ ЗА ВОЛУМЕН 150 ml

Спреј за волумен за ретка и тенка коса.

1