Маски и третмани: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Маски и третмани

Пронајден(о) е 16  производ(и)
Редослед Производи по страна:


КОСА БАЛЗАМ БИЛЕН150мл

1 билен балзам – 1000 примени за обновување на тенката коса



КОСА БАЛЗАМ БИЛЕН, ЛЕСЕН 150мл

1 билен балзам – 1000 примени за обновување на тенката коса



КОСА БАЛЗАМ БИЛЕН, БОГАТ 250 ml

1 билен балзам – 1000 примени за обновување на тенката коса



@КОСА БАЛЗАМ УНИВЕРЗАЛЕН БИЛЕН 150 мл

Вистински концентрат за нега на коса.



@КОСА МАСЛО ОБНОВУВАЧКО 150 ml

Повеќенаменска маслена купка која содржи 3 цвета и масло од јојоба. Делува на регенерација на влакната на косата.



КОСА КИСЕЛИНА DETOX ЗА КОСА 150 МЛ

Двојно ги елиминира честичките кои ја загадуваат косата.

30
328,00 ден
469,00 ден



КОСА ПИЛИНГ ДЕТОКС ЗА СКАЛП 150ml

Пилинг за скалп збогатен со екстракт од семки од моринга кој ги отстранува нечистотиите, го намалува мастењето на косата и го прочистува скалпот.



КОСА ФЛУИД ЗА ИЗМАЗНУВАЊЕ 150мл

Природно дисциплинирана, мазна и лесна коса без отежнување.

30
328,00 ден
469,00 ден



КОСА КРЕМА ЗА ДЕФИНИРАЊЕ ЛОКНИ 150мл

Кремата за дефинирање на косата ќе го обликува и истакне природниот облик на вашите локни.



КОСА КИСЕЛИНА ЗА СЈАЈНА КОСА 150мл

Оваа киселина од малина   ја прочистува косата и ја ослободува од каменецот и сите нечистотии.

30
328,00 ден
469,00 ден



КОСА 2/1 КРЕМА/МАСКА ОБОЕНА КОСА 200ml

Оваа 2 во 1 крема и маска за коса со пулпа од акаи бобинка, ја обновува и штити бојата на косата и и овозможува беспрекорна мекост.



КОСА КИСЕЛИНА ЗА МАСНА КОСА 150мл

Оваа киселина за масна коса ја ја прочистува косата и ја ослободува од каменецот и сите нечистотии.

30
328,00 ден
469,00 ден



КОСА СПРЕЈ ЗА ВОЛУМЕН 150 ml

Спреј за волумен за ретка и тенка коса.

30
384,00 ден
549,00 ден



@КОСА 2/1 БАЛЗАМ/МАСКА ЗА ОБНОВ. 200ml

Овој 2 во 1 балзам и маска со обновувачко масло од јојоба длабински ја обновува косата и го спречува понатамошното оштетување.

1