Опаѓање на косата: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Опаѓање на косата

Пронајден(о) е 4  производ(и)
Редослед Производи по страна:


СЕТ СПАС ЗА КОСАТА И ТЕЛОТО

Коса полна со виталност и нежно мирисливо тело

15
1.432,00 ден
1.685,00 ден@КОСА БАЛЗАМ ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ 200ml

Овој балзам за детоксикација на коса со екстракт од бела лупина, совршено ја расплетува косата и ја заштитува од нечистотиите од околината.

1