Права и виткана коса: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Права и виткана коса

Пронајден(о) е 7  производ(и)
Редослед Производи по страна:


КОСА БАЛЗАМ БИЛЕН, БОГАТ 250 ml

1 билен балзам – 1000 примени за обновување на тенката коса

30
615,00 ден
879,00 денКОСА МАСЛО КОКОС ЗА КОСА150мл

Многу богата хранлива нега

НОВО
35
636,00 ден
979,00 денКОСА ШАМПОН ЗА ПРАВА КОСА 300ml

Дисциплинирана и мазна коса без отежнувањеКОСА ФЛУИД ЗА ИЗМАЗНУВАЊЕ 150мл

Природно дисциплинирана, мазна и лесна коса без отежнување.

30
328,00 ден
469,00 денКОСА БАЛЗАМ ЗА ВИТКАНА КОСА 200ml

Ги дефинира локните без отежнување

10
278,00 ден
309,00 денКОСА КРЕМА ЗА ДЕФИНИРАЊЕ ЛОКНИ 150мл

Кремата за дефинирање на косата ќе го обликува и истакне природниот облик на вашите локни.

10
494,00 ден
549,00 денКОСА ШАМПОН ЗА ВИТКАНА КОСА 300ml

Локните изгледаат дефинирано, еластични се и флексибилни.

1