PLAISIRS NATURE Мирис.вода кокос: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

PLAISIRS NATURE Мирис.вода кокос            

 

СЕНЗУАЛНА МИРИСЛИВА ВОДИЧКА ЗА ТЕЛО И КОСА ОД КОКОС 100мл

Наша предност:
-95% состојки од природно потекло
-Алкохол од 100% билно потекло
-Без бои
-Веган*
-Шишенце соодветно за рециклирање
*Во мирис
**Производ без животински состојки

Активна билна состојка: кокос

Yves Rocher одбра кокос; свеж, вкусен, мек, полн со сок и млеко, кој на вашите раце секогаш остава суптилна и сензуална трага... мирислив сплет со благи и дрвенести нагласоци

 

СЕНЗУАЛНА МИРИСЛИВА ВОДИЧКА ЗА ТЕЛО И КОСА ОД КОКОС 100мл

За раскошен и сензуален мирис, нашите експерти на Cosmetique Vegetale одбраа екстракт од кокос за да создадат заводлива мирислива водичка за тело и коса.

Шифра на артиклот: 57401  -  Пакување: 100,00 мл  -  Цена за 100 мл: 489,00 ден


Бесплатна достава со нарачка поголема од 999 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка


Производите се исто така достапни и во продавниците