PLAISIRS NATURE Мирис.вода бурбон ванила: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

PLAISIRS NATURE Мирис.вода бурбон ванила            

 

СЕНЗУАЛНА МИРИСЛИВА ВОДИЧКА ЗА ТЕЛО И КОСА ОД БУРБОН ВАНИЛА 100мл

За раскошен и сензуален мирис, нашите експерти на Cosmetique Vegetale одбраа екстракт од ванила за да создадат заводлива мирислива водичка за тело и коса. 

Наша предност:
-96% состојки од природно потекло
-Алкохол од 100% билно потекло
-Без бои
-Веган*
-Шишенце соодветно за рециклирање
*Во мирис
**Производ без животински состојки

Активна билна состојка: Бурбон Ванила

Yves Rocher одбра Бурбон ванила која традиционално се одгледува на островот Бурбон. Како член на семејството орхидеи, нејзиниот мирис ја остава кожата сензуално и опојно мирислива. Мирис со блескави и благи ноти.

 

СЕНЗУАЛНА МИРИСЛИВА ВОДИЧКА ЗА ТЕЛО И КОСА ОД БУРБОН ВАНИЛА 100мл

Мирислива водичка за тело и коса со сензуален мирис на бурбон ванила.

Шифра на артиклот: 57233  -  Пакување: 100,00 мл  -  Цена за 100 мл: 489,00 ден


Бесплатна достава со нарачка поголема од 999 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка


Производите се исто така достапни и во продавниците