PLAISIRS NATURE Мирис.вода малина/мента: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

PLAISIRS NATURE Мирис.вода малина/мента            

 

СЕНЗУАЛНА МИРИСЛИВА ВОДИЧКА ЗА ТЕЛО И КОСА ОД МАЛИНА-МЕНТА 100мл

За раскошен и сензуален мирис, нашите експерти на Cosmetique Vegetale комбинираа  екстракт од малина со етерично масло од мента  за да создадат заводлива мирислива водичка за тело и коса.

Наша предност:
-97% состојки од природно потекло
-Алкохол од 100% билно потекло
-Без бои
-Веган*
-Шишенце соодветно за рециклирање
*Во мирис
**Производ без животински состојки

 

СЕНЗУАЛНА МИРИСЛИВА ВОДИЧКА ЗА ТЕЛО И КОСА ОД МАЛИНА-МЕНТА 100мл

Мирислива водичка за тело и коса со сензуален мирис на малина и мента.

Шифра на артиклот: 56792  -  Пакување: 100,00 мл  -  Цена за 100 мл: 489,00 ден


Бесплатна достава со нарачка поголема од 999 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка


Производите се исто така достапни и во продавниците