PLAISIRS NATURE Мирис.вода манго/коријан: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

PLAISIRS NATURE Мирис.вода манго/коријан            

 

ЕНЕРГЕТСКА ВОДИЧКА ЗА ТЕЛО И КОСА СО СЕНЗУАЛЕН МИРИС НА МАНГО-КОРИЈАНДЕР
100мл

За раскошен и сензуален мирис, нашите експерти на Cosmetique Vegetale одбраа етерично масло од коријандер и екстракт од манго  за да создадат заводлива мирислива водичка за тело и коса.

Наша предност:
-96% состојки од природно потекло
-Алкохол од 100% билно потекло
-Без бои
-Веган*
-Шишенце соодветно за рециклирање
*Во мирис
**Производ без животински состојки

Активна билна состојка: манго коријандер

Yves Rocher одбра коријандер, традиционално познат по своите тонирачки својства.  Комбинирано со цветен, зачински ноти на манго, овозможуваат  виталност која ги поттикнува сетилата. 

 

ЕНЕРГЕТСКА ВОДИЧКА ЗА ТЕЛО И КОСА СО СЕНЗУАЛЕН МИРИС НА МАНГО-КОРИЈАНДЕР
100мл

Мирислива водичка со енергетски мирис на манго коријандер

Шифра на артиклот: 56356  -  Пакување: 100,00 мл  -  Цена за 100 мл: 489,00 ден


Бесплатна достава со нарачка поголема од 999 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка


Производите се исто така достапни и во продавниците