НОВИТЕТИ: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

НОВИТЕТИ

Пронајден(о) е 22  производ(и)
Редослед Производи по страна:


НГ СЕТ МИНИ АРГАН/РОЗА

Твоите омилени производи со мирис на арган и роза во соодветно пакување.

НОВО


НГ ЛОСИОН ОБН. WONDERFUL SHEA 200 ML

Ја обновува сувата кожа и интензивно ја негува.

НОВО


НГ ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ WONDERFUL SHEA 200 ML

Ја негува и ја храни кожата под тушот

НОВО


НГ ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО WONDERFUL SHEA 150 ML

Пилинг за тело кој и овозможува на кожата мекост и еластичност.

НОВО


НГ ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ MILKY ALMONDS 400 ML

Смирувачка купка и гел за туширање со нежен мирис на бадем.

НОВО


НГ КОНЦ. ГЕЛ MILKY ALMONDS 100 ML

Смирувачки гел за туширање со нежен мирис на бадем

НОВО


НГ ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ JUICY BERRIES 400 ML

Кожата е нежно чиста и обвиена со нежен мирис.

НОВО


НГ КОНЦ. ГЕЛ JUICY BERRIES 100 ML

Кожата е нежно чиста и обвиена со нежен мирис.

НОВО


НГ ТЕЧЕН САПУН MILKY ALMONDS 190 ML

Гел за миење раце со мирис на бадем.

НОВО


НГ ТЕЧЕН САПУН JUICY BERRIES 190 ML

Гел за миење раце со сладок мирис на брусница.

НОВО


НГ КРЕМА ЗА РАЦЕ MILKY ALMONDS 30 ML

За пријатно меки, хидрирани раце со нежен мирис на бадем.

НОВО


НГ КРЕМА ЗА РАЦЕ JUICY BERRIES 30 ML

За пријатно меки, хидрирани раце кои мирисаат на слатка брусница.

НОВО


НГ ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО MILKY ALMONDS 150 ML

Ефикасен пилинг за тело со нежен мирис на бадем.

НОВО


НГ ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО JUICY BERRIES 150 ML

Ефикасен пилинг за тело со сладок мирис на брусница.

НОВО


MONOI МИРИСЛИВА ВОДИЧКА 125 мл

Повторно откријте го пријатното сончево лето.

НОВО


MONOI КРЕМА ЗА РАЦЕ 30 мл

За хидрирани и нежно мирисливи раце.

НОВО


MONOI КОНЦ. ГЕЛ ЗА КОСА И ТЕЛО 100 мл

Концентриран гел за тело и коса со заводлив  Monoi мирис

НОВО


НГ МАСЛЕН ПИЛИНГ MY SHINY VANILLA 150 ML

Мазен сензуален пилинг, за кожа обвиен со нежен мирис на ванила.

НОВО


НГ СЕТ МИНИ MILKY ALMONDS-гел&балзам&кре

Откријте го нашиот подарок сет под новогодишната елка.

НОВО


НГ СЕТ МИНИ JUICY BERRIES-гел&балзам&кре

Откријте ги нашите подароци под новогодишното дрво.

НОВО


SOLARIE ПРИЈАТЕН ЛОСИОН SPF 30 -150 ml

Jа штити и интензивно ја хидрира кожата

НОВО
1