НЕГА ЗА СОНЧАЊЕ: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

НЕГА ЗА СОНЧАЊЕ

Пронајден(о) е 6  производ(и)
Редослед Производи по страна:


RICHE CREME КРЕМА ЗА РАЦЕ SPF20 50ml

Благодарение на оваа крема за раце SPF 20 против темни дамки, кожата е заштитена од штетното влијание на UV зраците.@SUN PEAU ANTIAGE НЕГА ЗА ЛИЦЕ SPF 50 40

Кожата е ефикасно заштитена од UVA и UVB зраците.

20
911,00 ден
1.139,00 ден@SOLAIRE-ANTI AGE НЕГА ЗА ЛИЦЕ SPF30 40

Нанесете на целото лице и вратот. Избегнувајте го пределот околу очите. Повторно нанесете секој пат кога сте изложени на сонце.

20
911,00 ден
1.139,00 денSOLARIE ПРИЈАТЕН ЛОСИОН SPF 30 -150 ml

Jа штити и интензивно ја хидрира кожата

НОВО
20
783,00 ден
979,00 ден20
911,00 ден
1.139,00 денSOLARIE 3/1 ЛОСИОН ПОСЛЕ СОНЧАЊЕ 200ml

За смирена и интензивно нахранета кожа. Кожата се обновува од оштетувања предизвикани од сонцето и ја враќа својата еластичност.

20
983,00 ден
1.229,00 ден

1