Нега на раце: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Нега на раце

Пронајден(о) е 19  производ(и)
Редослед Производи по страна:


СЕТ ГО САКАМ КОКОСОТ

Сет од егзотичен и сензуален мирис на кокос за нега на тело

10
978,00 ден
1.087,00 ден



СЕТ ВАНИЛА ЗАСЕКОГАШ

Сет од топол и сензуален мирис од ванила за нега на вашето тело.

10
978,00 ден
1.087,00 ден



СЕТ ОВОШНА САЛАТА

Овошна салата? Малина, мента, калинка, лаванда, роза бобинки, капина, лотус, жалфија!

10
1.526,00 ден
1.695,00 ден



СЕТ РОЗЕВОТО Е ВО ТРЕНД

Комбинација од малина и мента за енергични утра!

10
978,00 ден
1.087,00 ден



СЕТ СЕНЗУАЛЕН КОКОС

Yves Rocher  одбра кокос, свеж, вкусен, мек, полн со сокови и млеко, кој на вашата кожа H16остава суптилна и сензуална трага...

10
1.184,00 ден
1.315,00 ден



PLAISIRS NATURE Крема за раце арган/цвет

Хидратантна крема за раце која ги прави рацете меки., хидрирани и прекрасно мирисливи.



RICHE CREME КРЕМА ЗА РАЦЕ SPF20 50ml

Благодарение на оваа крема за раце SPF 20 против темни дамки, кожата е заштитена од штетното влијание на UV зраците.



PLAISIRS NATURE Крема за раце бурбон ван

Рацете се меки, хидрирани и нежно мирисливи. Нанесете на рацете секогаш кога ќе почувствувате потреба.



PLAISIRS NATURE Крема за раце кокос 30мл

Рацете се меки, хидрирани и нежно мирисливи. Нанесете на рацете секогаш кога ќе почувствувате потреба.



PLAISIRS NATURE Крема за раце кориандер

Рацете се меки, хидрирани и нежно мирисливи. Нанесете на рацете секогаш кога ќе почувствувате потреба.



PLAISIRS NATURE Крема за раце маслина-pe

Рацете се меки, хидрирани и нежно мирисливи. Нанесете на рацете секогаш кога ќе почувствувате потреба.



PLAISIRS NATURE Крема за раце лотус/жалф

Хидратантна крема за раце која ги остава рацете меки, хидратантни и прекрасно мирисливи.



PLAISIRS NATURE Крема за раце малина/мен

Крема за раце со енергеткси мирис на малина и мента. Нанесете на рацете секогаш кога ќе почувствувате потреба.



MONOI КРЕМА ЗА РАЦЕ 30 мл

За хидрирани и нежно мирисливи раце.

НОВО


РАЦЕ-ХРАНЛИВА1 КРЕМА ЗА РАЦЕ 75мл

Интензивно негувани раце и пријатно чувство без пецкање.



РАЦЕ-БАЛЗАМ СО SHEA ПУТЕР 50 мл

Балзам за раце за ладно време збогатен со shea масло.



Сет ориентален арган & роза

За нега инспирирана од тајните на ориентот, Yves Rocher искомбинира две митски билки од Мароко, органски одгледани: арган и роза.

10
1.067,00 ден
1.186,00 ден



РАЦЕ-ХИДРАТАНТНА КРЕМА 75 мл

Оваа култна крема за раце е од срцето на нашите полиња во Бретањ, Франција.

1