Хидратантна нега: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Хидратантна нега

Пронајден(о) е 10  производ(и)
Редослед Производи по страна:


НГ ОБНОВУВАЧКИ ЛОСИОН 200мл

Заборавете на сувата кожа и чувството на затегнатост  благодарение на обновувачкиот лосион од лимитираната колекција.

НОВО
50
285,00 ден
569,00 денТЕЛО ХИДРАТАНТЕН ЛОСИОН ЗА СУВА КОЖА 390

На вашата кожа и недостига хидратација?

20
655,00 ден
819,00 денMONOI ДРАГОЦЕНО МАСЛО 100 мл

Ова светликаво масло збогатено со Monoi de Tahiti масло интензивно ја хидрира кожата и го прави светликав тенот.MONOI МАСЛЕН ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО 150мл

Двофазен пилинг за блескав тен

НОВО


НГ СЕТ КАРИТЕ-гел&лосион&пилинг

За прекрасно негувана и нахранета коса.

НОВО
20
719,00 ден
899,00 денТЕЛО ОБНОВУВАЧКИ ЛОСИОН ЗА СУВА КОЖА 390

Овој лосион интензивно ја негува сувата кожа, ја измазнува и и ја враќа својата удобност.

20
655,00 ден
819,00 денMONOI СУВО МАСЛО ЗА ТЕЛО 125 мл

Збогатено со изворно Monoi de Tahiti масло, ова хидратантно суво масло со немасен финиш ја хидрира кожата и го нагласува тенот.

НОВО


MONOI ТРАДИЦИОНАЛНО МАСЛО 97% 125мл

Произведено на традиционален начин, ова негувачко Monoi масло е плод на рационално производство и заложба за одржлив развој на Тахити.

НОВО


HAMMAMELIS МЛЕКО ЗА ТЕЛО 390ml

Ова смирувачко млеко за тело и лице е соодветно дури и за најчувствителната кожа.

20
655,00 ден
819,00 денТЕЛО ХИДР. ЛОСИОН ЗА СУВА КОЖА 200мл

Ја хидрира и обновува сувата кожа.

20
495,00 ден
619,00 ден

1