Концентрирани гелови за туширање: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Концентрирани гелови за туширање

Пронајден(о) е 4  производ(и)
Редослед Производи по страна:


@PLAISIRS 3 КОНЦ. ГЕЛ ЛАВАНДА/КАПИНА 100

Концентриран гел за туширање кој дава иста количина на гел како и класичното пакување во шише од 400 мл.I LOVE MY PLANET КОНЦ. ГЕЛ МАЛИНА/МЕНТА

Овој гел за туширање со концентрирана формула е вистинска козметичка иновација.I LOVE MY PLANET КОНЦ. ГЕЛ ВАНИЛА100 мл

Со својата концетрирана формула, овој гел за туширање со лесна текстура е вистинска козметичка иновација. Ви овозможува 40 туширања во компактно шишенце – исто колку и обичното шишенце од 400 мл!

1