Нега за стапала: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Нега за стапала

Пронајден(о) е 5  производ(и)
Редослед Производи по страна:


НОЗЕ - КРЕМА ХИДР. ЗА СУВИ СТАПАЛА 75 мл

хранлива крема за стапала збогатена со органска лаванда и масло од макадамија, која ги храни и хидрира стапалата во текот на 24 часа.

20
359,00 ден
449,00 денНОЗЕ - БАЛЗАМ ЗА СУВИ СТАПАЛА 75 мл

Балзам за многу сува кожа на стапала збогатено со органска лаванда и shea масло за трајно нахранета и обновена кожа, без задебелување.

20
359,00 ден
449,00 денНОЗЕ - ПИЛИНГ ЗА СТАПАЛА 75 мл

Формула збогатена со органска лаванда за мазни и меки стапала.

20
359,00 ден
449,00 денНОЗЕ - ЛАДЕН ГЕЛ ЗА СТАПАЛА 75 мл

аден гел против замор, кој моментално ја отстранува тежината на нозете и стапалата, како и чувството на загреаност. Збогатен со органска лаванда и ментол.

20
359,00 ден
449,00 денНОЗЕ - ЛАДЕН ГЕЛ ЗА УМОРНИ СТАПАЛА 75 мл

Ладен гел против замор, кој моментално ја отстранува тежината на нозете и стапалата, како и чувството на загреаност.

20
359,00 ден
449,00 ден

1