EDP MON ROUGE 50ml: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

EDP MON ROUGE 50ml            

 

EDP MON ROUGE 50ml

Сакајте се себеси!
Eau de Parfum MON ROUGE за жени е манифест на љубовта кон самите себе!
“Самоуверено и блескаво будење комбинирано од силната пачоли, блескавата есенција од нероли и сензуалниот ирис” Caroline Dumur, креатор на парфеми

Вљубете се во цветниот мирис


Состав:
• PATCHOULI
Дрвена нота за сила и карактер
• ЕСЕНЦИЈА НЕРОЛИ
Цветна нота која додава светлост и отвореност
• ИРИС
Нота со софистицирани нагласоци
• СЛИВА & ЦРНА РИБИЗЛА
Нежен овошен нагласок за уживање и зависност

Наша обврска:
• 84% состојки од природно потекло
• 100% билен алкохол
• Произведено во Франција
• Затварач изработен од 48% рециклирачка пластика
• Стаклено шишенце кое може да се рециклира
• Картонска кутија од трајно управувани шуми
• Не заборавајте да рециклирате

 

EDP MON ROUGE 50ml

Eau de Parfum MON ROUGE за жени е манифест на љубовта кон самите себе!

Шифра на артиклот: 91836  -  Пакување: 50,00 мл  -  Цена за 100 мл: 2.340,00 ден

50
1.170,00 ден
2.339,00 ден


Бесплатна достава со нарачка поголема од 999 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка


Производите се исто така достапни и во продавниците