EDP Sel d'azur 100ml: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

EDP Sel d'azur 100ml            

 

EAU DE PARFUM SEL D'AZUR 100мл

Eau de Parfum Sel d'Azur е свеж, жив и полн со контрасти. Нотите на италијанскиот цитрус се комбинирани со солената и горчлива кора на грејпот. Во позадина кедарот ја носи својата сила и вибрација.

Комбинација од медитеранското небо и море. Отворете го  прозорот и дозволете овој мирис да ве однесе кон синото небо и бескрајното море. Почуствувајте како свежиот ветер остава траги од кристална сол.

Наша предност:
-Капаче изработено од рециклирачка пластика
-Шишенце и кутија кои може во потполност да се рециклираат
-Произведено во Франција

МИРИСЛИВИ НОТИ: грејп, кедар и ветивер.

 

EAU DE PARFUM SEL D'AZUR 100мл

Ветер кон отвореното море

Шифра на артиклот: 44177  -  Пакување: 100,00 мл  -  Цена за 100 мл: 1.230,00 ден

50
1.230,00 ден
2.459,00 ден


Бесплатна достава со нарачка поголема од 999 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка


Производите се исто така достапни и во продавниците