Eau fraiche Цвет од цреша 100ml: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Eau fraiche Цвет од цреша 100ml            

 

EAU FRAICHE ЦВЕТ ОД ЦРЕША  100мл

Колекцијата Yves Rocher Eau Fraiche повторно се поврзува со есенцијалното уживање. Уживајте во едноставната, автентична природа и чувствувајте се прекрасно.

Yves Rocher повторно создаде нежен, свеж мирис на цвет од цреша.

Наша предност:
•Произведено во Франција
•Капаче  изработено  од рециклирачка пластика
•Картонска кутија и стаклено шишенце кое може да се рециклира

Цвет од цреша
Yves Rocher  создаде нежен, свеж мирис на цреша. Одредени цветови се толку нежни, па затоа нивниот мирис не може да се издвои. Поради тоа  нивниот мирис го надополнивме со комбинација на сировини.

СОСТОЈКИ
ALCOHOL•AQUA/WATER/EAU•PARFUM/FRAGRANCE• BUTYLMETHOXYDIBENZOYLMETHANE•LIMONENE•ANISE ALCOHOL

 

EAU FRAICHE ЦВЕТ ОД ЦРЕША  100мл

Мирис на цвет од цреша.

Шифра на артиклот: 39497  -  Пакување: 100,00 мл  -  Цена за 100 мл: 888,00 ден

30
888,00 ден
1.269,00 ден


Бесплатна достава со нарачка поголема од 999 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка


Производите се исто така достапни и во продавниците