МАШКИ МИРИСИ: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

МАШКИ МИРИСИ

Пронајден(о) е 8  производ(и)
Редослед Производи по страна:


EDT BOIS DE SAUGE

Мирис во кој ароматичната свежина на жалфијата се меша со интензитетот на Gaiac дрвото и пачули.

30
1.854,00 ден
2.649,00 денСЕТ Bois de sauge

Почувствувајте ја силата на ветрот и ценете ја тишината на големите отворени простори.

35
2.247,00 ден
3.457,00 денEDT CUIR VETIVER 100 ml

Единствена сензуалност на ветиверот со природни акценти

30
1.854,00 ден
2.649,00 денEDT HOGGAR 100 ml

Ориентален-дрвен мирис. Пикантни, топли ноти и ноти кои обвиваат, комбинирани со свежи  и нежни дрвенести ноти на лаванда.СЕТ HOGGAR

Сензуалност и светлост на ориенталниот мирис за него

35
2.247,00 ден
3.457,00 денEDT COMME UNE EVIDENCE HOME 100ml

дрвен-зачинет мирис. Совршена рамнотежа помеѓу јаките цитрусни ноти, вибрацијата од зачинетото цветно срце и нагласената елеганција од дрвенестите ноти.

30
1.854,00 ден
2.649,00 денСЕТ COMME UNE EVIDENCE HOMME

Силата на дрвенест цветен мирис за него

35
2.247,00 ден
3.457,00 денEDT AMBRE NOIR 100ml

Интензитет на темното дрво, сензуалност на килибарот.

30
1.854,00 ден
2.649,00 ден

1