УСНИ: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

УСНИ

Пронајден(о) е 8  производ(и)
Редослед Производи по страна:


Моливче автоматско за усни розево

Беспрекорно, дефинирани, совршени усни. Сојузник на постојаната боја!

30
342,00 ден
489,00 денКармин Grand I'Elixir - Мат ефект 101-7

Мат ефект, совршена комбинација за активна нега,  совршена боја и пигмент.

50
450,00 ден
899,00 денКармин Grand I'Elixir - Мат ефект 104-7

Мат ефект, совршена комбинација за активна нега,  совршена боја и пигмент.

50
450,00 ден
899,00 денКАРМИН VERTIGE 31 SATINE SATIN 3,5g

Блескави бои кои ги обвиваат вашите усни со блескава нега.

50
350,00 ден
699,00 денКАРМИН GRAND ROUGE 117 SATINE SATIN 3,5

Текстура како друга кожа и сатенски финиш за неодолив изглед на вашите усни.

50
470,00 ден
939,00 денКАРМИН ВО МОЛИВ-01. Beige sable

Тренди боја и интензивна нега на усните во само еден чекор!

30
370,00 ден
529,00 денКАРМИН ВО МОЛИВ-06. Corail intense

Тренди боја и интензивна нега на усните во само еден чекор!

30
370,00 ден
529,00 денКАРМИН ВО МОЛИВ-08. Rouge framboise

Тренди боја и интензивна нега на усните во само еден чекор!

30
370,00 ден
529,00 ден

1