Пилинзи и маски: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Пилинзи и маски

Пронајден(о) е 6  производ(и)
Редослед Производи по страна:


PC СМИРУВАЧКА ПЕНЛИВА МАСКА 75 ml

Тектура на топива пена која го смирува непријатното чувство на кожата.PA УЛТРА СВЕЖ ПИЛИНГ ЗА БЛЕСКАВОСТ 75 ml

Нежно ја чисти, оксигенира и совршено ја освежува кожата.TRANSVERSE ПИЛИНГ СО БИО РИМСКА КАМИЛИЦА

Овој пилинг со био римска камилица представува вистинско средство за блескава кожа.PA ХИДРАТАНТНА ОКСИГЕНСКА МАСКА 75 ml

Интензивно ја влажни и ревитализира кожата.PM ПРОЧИСТУВАЧКИ ПИЛИНГ 75 ml

Го намалува вишокот на себум и ги отвара  порите.PM МАСКА ЗА ЧИСТЕЊЕ ПОРИ СО ЈАГЛЕН 75 ml

Ги отвара  порите и ја намалува појавата на митесери.

1