Серуми и третмани: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Серуми и третмани

Пронајден(о) е 11  производ(и)
Редослед Производи по страна:


FILLER VЕGЕTAL КОНЦЕНТРИРАН СЕРУМ 30 мл

Кожата е хидрирана, свежа и затегната

НОВО


LIFTING VЕGЕTAL СЕРУМ 30 мл

Серум за лице и врат со течна и хидратантна текстураSEBO VЕGЕTAL 2/1 СЕРУМ rebalans/antioksi

Серум  за ребаланс на кожата + анти оксидант кој ја матира и обновува текстурата на кожата и ги напалува порите.

40
491,00 ден
819,00 денSEBO VЕGЕTAL СОС ПРОТИВ АКНИ 10ml

SOS против акни со невидлива текстура за здрава кожа без акни и дамки.

25
427,00 ден
569,00 денANTI AGE GLOBAL ТРЕТ.ЗА ОСВЕТЛУВАЊЕ 10,

За изедначена и блескава кожа.

НОВО
50
1.890,00 ден
3.779,00 ден@ANTI AGE GLOBAL КОРЕКТИВЕН СЕРУМ 50 ML

Се бори  против знаците на стареење и интензивно го обновува изгледот на кожата.

50
1.640,00 ден
3.279,00 денТЕСТЕР ELIXIR BOTANIQUE СЕРУМ 1 ml

И овозможува кислород на вашата кожа.
Може да одберете најмногу 3 тестери со нарачката.@ANTI AGE GLOBAL БИ-ФАЗЕН НОЌЕН КОНЦЕНТ

2х концентриран билен нектар од ноќниче*

50
1.640,00 ден
3.279,00 денSERUM VEGETAL БРЧКИ&ЦВРСТ. СЕРУМ 30ML

Откријте ја својата цврстина во концентрат.

40
959,00 ден
1.599,00 денHYDRA VEGETAL СЕРУМ УЛТРА ХИДР. 30 мл

Серум со високо концентрирани активни состојки за хидратација.

30
545,00 ден
779,00 денRICHE CREME 100% БИЛЕН ЕЛИКСИР 30мл

Елискир за убавина кој интензивно ја храни и регенерира кожата, а воедно и овозможува еластичност и блескавост

50
1.025,00 ден
2.049,00 ден

1