Пилинзи и маски: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Пилинзи и маски

Пронајден(о) е 6  производ(и)
Редослед Производи по страна:


ELIXIR JEUNESSE DETOX ПИЛИНГ ЗА МИЕЊЕ 1

Detox пилинг за длабинско  чистење на кожата.SEBO VЕGЕTAL МАСКА СО ГЛИНА 75ml

Прочистувачка маска збогатена со глина, која го намалува вишокот на себум, ги намалува порите и длабински ја чисти кожата.

20
527,00 ден
659,00 денSEBO VЕGЕTAL ПИЛИНГ ЗА ЛИЦЕ 75 ml

Прочистувачки пилинг со микро зрнца од семки од кајсија кој го намалува вишокот на себум, ги намалува порите и ги отстранува нечистотиите и мртвите клетки.

20
527,00 ден
659,00 денSEBO VЕGЕTAL МАСКА СО ЈАГЛЕН ЗА ПОРИ 75m

Маска со јаглен која го впива вишокот на себум, ја прочистува кожата и ги намалува митесерите.

20
519,00 ден
649,00 денTRANSVERSE ПЕНЛИВА МАСКА СО БИО КАМИЛИЦА

Оваа маска со био камилица моментално ја смирува кожата и го ублажува непријатното чувство (затегнување, пецкање).

25
247,00 ден
329,00 денTRANSVERSE ГЕЛ МАСКА СО БИО МЕНТА 30мл

Оваа маска со био мента моментално ја чисти кожата и ги отстранува сите нечистотии без да ја суши.

25
247,00 ден
329,00 ден

1