Маски: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Маски

Пронајден(о) е 3  производ(и)
Редослед Производи по страна:


TRANSVERSE ПЕНЛИВА МАСКА СО БИО КАМИЛИЦА

Оваа маска со био камилица моментално ја смирува кожата и го ублажува непријатното чувство (затегнување, пецкање).

НОВО


TRANSVERSE БАЛЗАМ МАСКА СО БИО НЕВЕН 30м

Оваа маска со био невен ја регенерира и храни кожата.

НОВО


TRANSVERSE ГЕЛ МАСКА СО БИО МЕНТА 30мл

Оваа маска со био мента моментално ја чисти кожата и ги отстранува сите нечистотии без да ја суши.

НОВО
1