Серуми и третмани: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Серуми и третмани

Пронајден(о) е 11  производ(и)
Редослед Производи по страна:


LIFTING VЕGЕTAL СЕРУМ 30 мл

Серум за лице и врат со течна и хидратантна текстураSEBO VЕGЕTAL 2/1 СЕРУМ rebalans/antioksi

Серум  за ребаланс на кожата + анти оксидант кој ја матира и обновува текстурата на кожата и ги напалува порите.

25
614,00 ден
819,00 ден@SEBO VЕGЕTAL НЕГА ПРОТИВ НЕСОВРШЕНОСТИ

Нега против несовршености на кожата со ултра лесна формула без силикони која ја измазнува кожата и моментално ја матира.

30
489,00 ден
699,00 денSEBO VЕGЕTAL СОС ПРОТИВ АКНИ 10ml

SOS против акни со невидлива текстура за здрава кожа без акни и дамки.

25
397,00 ден
529,00 денANTI AGE GLOBAL КОРЕКТИВЕН СЕРУМ 50 ML

Се бори  против знаците на стареење и интензивно го обновува изгледот на кожата.@ANTI-AGE GLOBAL КОРЕКТОР/ТЕМНИ ДАМКИ

Збогатен е со билен сок од ноќниче познато по единствената способност за обновување на кожата.

30
1.546,00 ден
2.209,00 денANTI AGE GLOBAL БИ-ФАЗЕН НОЌЕН КОНЦЕНТР

2х концентриран билен нектар од ноќниче*

НОВО


SERUM VEGETAL БРЧКИ&ЦВРСТ. СЕРУМ 30ML

Откријте ја својата цврстина во концентрат.HYDRA VEGETAL СЕРУМ УЛТРА ХИДР. 30 мл

Серум со високо концентрирани активни состојки за хидратација.@ELIXIR JEUNESSE ОБН./ЗАШТИТА 30 ml

Овој серум моментално и овозможува на кожата да дише, за одморен изглед и блескав тен. По 1-от месец примена: кожата е обновена, а брчките се намалени.

30
1.091,00 ден
1.559,00 денRICHE CREME 100% БИЛЕН ЕЛИКСИР 30мл

Елискир за убавина кој интензивно ја храни и регенерира кожата, а воедно и овозможува еластичност и блескавост

1